Anasayfa » Sezen Aksu’nun Ege Aşkı Müzikal Oluyor

Sezen Aksu’nun Ege Aşkı Müzikal Oluyor

Yazar 3noktacom

Ünlü besteci, söz yazarı ve ses sanatçısı Sezen Aksu renkli bir müzikale hazırlanıyor.

Müzikal projesinde neler var?

Bu müzikal Ege’ de geçen bir aşkı anlatacak. Birçok seveni olan minik serçe lakaplı sanatçının, çok sevilen “Ben Sende Tutuklu Kaldım”, “Geri Dön”, “Sen Ağlama”, “Vazgeçtim” gibi hit parçaları müzikal şeklini alıyor.

Müzikallere son örnek; “Alice Müzikali” nedir?

Beğenebileceğin İçerikler

Bir çok ünlü ve başarılı oyuncunun yer aldığı Alice müzikali çok ilgi görüyor. Yılın “En Başarılı Hareket Düzeni Ödülü”nü ve “Haldun Dolmen Özel Ödülü”nü alan Alice Müzikali’nin başarısını fark eden yapım şirketi “Most Production”, Sezen Aksu ile çalışmaya karar veriyor. Most Production yapım şirketi 20 “Sezen Aksu” şarkısından oluşan “Gülümse Kod adlı müzikal için çalışmalara başlıyor. Bu müzikal çok ses getirecek gibi duruyor.

Şarkılar belirlendi mi?

Most Production yapım şirketinin sahibi olan Mustafa Oğuz’un açıklamalarından, müzikalin senaryosunun henüz tamamlanmadığını anlıyoruz; “Sezen Aksu ile sürekli iletişim içindeyiz, her yazım sonrası sevgili Sezen Aksu’yu bilgilendiriyoruz”. Bu proje için kendisinin de çok heyecanlı olduğunu belirten Mustafa Oğuz, şarkıların ve oyuncuların da tam olarak belirlenmediğini söylüyor. Senaryo, şarkılar ve oyuncular kesinleşmesiyle başarılı bir müzikalin ortaya çıkacağını düşünüyoruz.

Sezen Aksu kimdir?

Beğenebileceğin İçerikler

1954 doğumlu söz yazarı, bestekâr ve şarkıcıdır. Türkiye’nin değerli sanatçılarındandır. Besteleri ve yorumlarıyla, özellikle Türk pop müziğinin en önemli mihenk taşlarından biridir.

Beğenebileceğin İçerikler