Kitap “Hayal Melodileri”

“Hayal Melodileri – Operaya Yolculuk” isimli kitap, şarkılarla olan hikayelerimi, opera ile tanışmamı ve operayı anlama sürecinde yaşadıklarımı anlatıyor.

“Neredeyse “yok” denecek kadar müzik eğitimine sahip olup, “opera” gibi ciddi bir konuda kitap yazan bu adama, haklı olarak “Bu ne cüret, sen de kimsin?” diye sorabilirsiniz. Cevabı basit; “Kitap yazma hayalini gerçekleştirmek isteyen ve keyifle ilgilendiği bir konuyu insanlarla paylaşan, amatör bir yazar.”

“Aryalar vardır, hiçbir kelimesi bilinmediği halde insanın içini yakar, gözler istemsizce dolar. Aryalar vardır, insanı ele geçirir, kendisini defalarca dinlettirir, akla geldikçe heyecanlandırır.”

Bu kitap sizi, bir yandan şarkılı hatıralarınıza götürürken, bir yandan da opera ve melodi yolculuğuna çıkartacak. Kitap bittiğinde fark edeceksiniz ki, hem iyi bilenler kadar opera hakkında yorum yapabilen hem de yeni bir favori aryaya sahip biri oluvermişsiniz.

Beyaz kalın kuşe kağıtla basımı yapılan “Hayal Melodileri” kitabı, özenle hazırlanmış resimler ile renklendirilmiş ve toplam 227 sayfadır. Spotify ve QR Code uygulaması kullanılarak, kitapta anlatılan şarkılara kolaylıkla ulaşabilir. Altta bilgilerini bulacağınız internet sitelerinden uygun fiyata temin edilebilir, mağazalardaki fiyatları internet fiyatlarından daha yüksek olacaktır.

Ceres Yayınları Linki ( Yayıncımız yani en uygun fiyatlı adres)

D&R Linki

Idefix Linki

Kitapyurdu Linki

Vinkmag ad

Serkan Şahin

Read Previous

İstanbul Arkeoloji Müzesi ve “Medusa”

Read Next

En pahalı Türk Sanat Eseri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Abonelik ile yazılarımızı takip edebilirsiniz.