“Hayal Melodileri-Operaya Yolculuk” Çıktı

“Hayal Melodileri – Operaya Yolculuk” isimli kitap, şarkılarla olan hikayelerimi, opera ile tanışmamı ve operayı anlama sürecinde yaşadıklarımı anlatıyor.

“Neredeyse “yok” denecek kadar müzik eğitimine sahip olup, “opera” gibi ciddi bir konuda kitap yazan bu adama, haklı olarak “Bu ne cüret, sen de kimsin?” diye sorabilirsiniz. Cevabı basit; “Kitap yazma hayalini gerçekleştirmek isteyen ve keyifle ilgilendiği bir konuyu insanlarla paylaşan, amatör bir yazar.”

“Aryalar vardır, hiçbir kelimesi bilinmediği halde insanın içini yakar, gözler istemsizce dolar. Aryalar vardır, insanı ele geçirir, kendisini defalarca dinlettirir, akla geldikçe heyecanlandırır.”

Bu kitap sizi, bir yandan şarkılı hatıralarınıza götürürken, bir yandan da opera ve melodi yolculuğuna çıkartacak. Kitap bittiğinde fark edeceksiniz ki, hem iyi bilenler kadar opera hakkında yorum yapabilen hem de yeni bir favori aryaya sahip biri oluvermişsiniz.

Birinci hamur kağıda, renkli basımı yapılan “Hayal Melodileri” kitabı, özenle hazırlanmış resimleri ile toplam 228 sayfadır. Spotify ve QR Code uygulaması kullanılarak, kitapta anlatılan şarkılara kolaylıkla ulaşılabilir. Kitabın mağazalardaki fiyatları, internet satış fiyatlarından daha yüksek olacaktır. Aşağıda bilgilerini bulacağınız internet sitelerinden uygun fiyata temin edilebilir.

Ceres Yayınları Linki (Yayıncımız, yani en uygun fiyatlı adres)

Kitapyurdu Linki

D&R Linki

Kitap satışının tüm geliri “Hayal Melodileri” resim yarışmasını kazanacak öğrencilere ödül olarak verilecektir.

“Hayal Melodileri-Operaya Yolculuk” isimli kitabımın kısa kitap tanıtım videosunu aşağıda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar.

“Hayal Melodileri-Operaya Yolculuk” kitap tanıtım filmi.

Değerli katkılarından dolayı www.tgpsystems.com‘ a teşekkür ederiz.

Vinkmag ad

Serkan Şahin

Read Previous

İstanbul Arkeoloji Müzesi ve “Medusa”

Read Next

En pahalı Türk Sanat Eseri

One Comment

  • Katılmak istiyorum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir