Anasayfa » Aktaş Restaurant, Çavuşbaşı Çekmeköy

Aktaş Restaurant, Çavuşbaşı Çekmeköy

Yazar 3noktacom

Şile tabelalarını takip ettiğinizde sağınızda IKEA, devamında solunuzda Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri kalacaktır. Yolu takip edin ve yaklaşık 3 km sonra “Çavuşbaşı” tabelasını göreceksiniz. Bu yol doğruca sizi yeşillikler içindeki Çavuşbaşı’na götürecektir. Yol üstünde bir çok restaurantlar var. Bunların içinde hem salaş hem de lezzetli olmayı başarabilen “Aktaş Restaurant” ı tercih edebilirsiniz.

Hemen belirteyim, özenli düzenlenmiş masalar ve konforlu bir ortam beklentisi olanlar başka restaurantları tercih etmeli. Metal tabaklarda sunulan etler, peçete kağıdına sarılıp verilen çatal bıçaklarla Aktaş değişik ve salaş bir restaurant. Bahçede piknik masalarında oturabilir ya da içeride sandalyeleri tercih edebilirsiniz.

Özellikle hafta sonları biraz fast food gibi bir durumu var çünkü zaman zaman sizin kalkmanızı bekleyen insanların olması gayri ihtiyari sizi rahatsız ediyor. Garson arkadaşlar çok nazik ve hızlı. Servis bu anlamda başarılı diyebilirim.

Beğenebileceğin İçerikler

Yemekler çok lezzetli. Kilo ile yemek söyleyebiliyorsunuz yada isterseniz adet bile (2 köfte, 2 pirzola gibi) sipariş verebiliyorsunuz. Salata çok lezzetli. Köfteyi ve sucuğu kendileri özel üretiyorlar. Arzu edenler hazır köfteyi satın alıp evinde de pişirebiliyor.

Fiyatlar pirzola 60 TL/kg (5 ay önce 39 TL/kg idi), köfte 35 TL/kg (5 ay önce 25 TL/kg idi), tavuk 20 TL/kg (5 ay önce 18 TL/kg idi) civarında. Ayrıca sabahları kahvaltı servisi var. Bu çok lezzetli kahvaltının fiyatı 12,5 TL / kişi.

Adres: Aktaş Et Mangal, Çavuşbaşı Cd. No: 113
Tel: 0 216 641 24 43
Web: www.aktasetmangal.com

Beğenebileceğin İçerikler

Not: Fiyatlardaki değişimlerin ülkedeki hayvancılık politikasının sonuçları olarak ortaya çıktığını, restaurantın bir kabahatinin olmadığını özellikle belirteyim. Fiyatları tarihe not düşmek için yazma gereği duydum.