fbpx

Aktaş Restaurant, Çavuşbaşı Çekmeköy

Şile tabelalarını takip ettiğinizde sağınızda IKEA, devamında solunuzda Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri kalacaktır. Yolu takip edin ve yaklaşık 3 km sonra “Çavuşbaşı” tabelasını göreceksiniz. Bu yol doğruca sizi yeşillikler içindeki Çavuşbaşı’na götürecektir. Yol üstünde bir çok restaurantlar var. Bunların içinde hem salaş hem de lezzetli olmayı başarabilen “Aktaş Restaurant” ı tercih edebilirsiniz.

Hemen belirteyim, özenli düzenlenmiş masalar ve konforlu bir ortam beklentisi olanlar başka restaurantları tercih etmeli. Metal tabaklarda sunulan etler, peçete kağıdına sarılıp verilen çatal bıçaklarla Aktaş değişik ve salaş bir restaurant. Bahçede piknik masalarında oturabilir ya da içeride sandalyeleri tercih edebilirsiniz.

Özellikle hafta sonları biraz fast food gibi bir durumu var çünkü zaman zaman sizin kalkmanızı bekleyen insanların olması gayri ihtiyari sizi rahatsız ediyor. Garson arkadaşlar çok nazik ve hızlı. Servis bu anlamda başarılı diyebilirim.

Yemekler çok lezzetli. Kilo ile yemek söyleyebiliyorsunuz yada isterseniz adet bile (2 köfte, 2 pirzola gibi) sipariş verebiliyorsunuz. Salata çok lezzetli. Köfteyi ve sucuğu kendileri özel üretiyorlar. Arzu edenler hazır köfteyi satın alıp evinde de pişirebiliyor.

Fiyatlar pirzola 60 TL/kg (5 ay önce 39 TL/kg idi), köfte 35 TL/kg (5 ay önce 25 TL/kg idi), tavuk 20 TL/kg (5 ay önce 18 TL/kg idi) civarında. Ayrıca sabahları kahvaltı servisi var. Bu çok lezzetli kahvaltının fiyatı 12,5 TL / kişi.

Adres: Aktaş Et Mangal, Çavuşbaşı Cd. No: 113
Tel: 0 216 641 24 43
Web: www.aktasetmangal.com

Not: Fiyatlardaki değişimlerin ülkedeki hayvancılık politikasının sonuçları olarak ortaya çıktığını, restaurantın bir kabahatinin olmadığını özellikle belirteyim. Fiyatları tarihe not düşmek için yazma gereği duydum.

Vinkmag ad

Serkan Şahin

Read Previous

Ayasofya’da Mimar Sinan sergisi ve belgesel müjdesi

Read Next

Balıkçı Sabahattin, Balık Restaurant Cankurtaran Sultanahmet

9 Comments

 • aktaş a 5 yıldır gidiyorummm.. inannılmaz lezzetli yemekler et mangal ve ve olağanüstü sabah köy kahvaltısı müthiş haftasonu tüm elit kesim orada ve çocuklar içinde temiz hava alabilecekleri şehrin içinde küçük bir doğa şiddetli tavsiye ederimmm

  sevgilerimle

 • yemekler lezzetli fakat hijyen ve servis iyi değil, etler pişmemiş geliyor (bu yorum düzeltilerek onaylanmıştır)

 • ramazanda kapalı olmanızı şiddetle kınıyoruz

 • aktaş tan ailecek çok memnunuz servisi ve hijyeni mükemmel müşteri ye karşı hoş görsü harika etleri de gaayet güzel pişiyor mutlaka tavsiye ederim gitmenizii……..

 • Aktaş güzel bir aile mekanı etleride lezzetli mekan havadar fiyat uygun kısacası şanslıyız.

 • tavsiye ederim hemde bedava denilecek kadar ucuz bu tesis

 • Aktaş restauranta ulaşamıyoruz. Telefon numarasını bilenler söyleyebilir mi? Teşekkürler

 • 5 Yıldır geliyorum düzen etlerin pişimi garsonların iyi davranışları hızlı bir şekilde hizmet ve en baş tada temizlik üst düzeyde bundan dolayı teşekkür ediyorum. bütün arkadaşlara tavsiye ederim gitmemiş seniz kesinlikle ilk gitmeniz gereken yer….

 • allah razı olsun nekadar dürüsüt sünüz ,
  birde garsonlarınız odun olmasa her şey 10 numara,
  tşk.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir