fbpx

Sinema salonlarından, “Yahşi Batı” Cem Yılmaz

Cem Yılmaz, Türkiye’de toplam sayısı bir elin parmagını geçemeyen, komedyenlerimizin en önemlilerinden biri. Anlaşılan o ki , G.O.R.A ile başlayan ve A.R.O.G ile devam eden arayışları onu “Yahşi Batı” ya getirdi. Onun beklentilerinin ve yapmak istediği projenin ne oldugunu anlamam zor olsa da, benim beklentim biraz gülmek ve hoşça vakit geçirmekti.

Filmin benim açımdan değerlendirmesi kısaca şöyle; Film öncesinde reklamlarda izlediğim 3 dk lık “Recep Ivedik 3” fragmanına, “Yahşi Batı” dan daha fazla güldüm. Cem Yılmaz bu filmi, bir zorunlulukdan dolayı mı yapmış anlayamadım. Filmin ne kadar başarısız oldugunu eminim herkesten iyi biliyor ama bilmiyorsa da yakında birileri çıkıp “kral çıplak” diye haykıracak.

Vinkmag ad

Serkan Şahin

Read Previous

Tiyatro salonlarından, “Deri Ceket” Stanislav Stratiev

Read Next

Edremit Körfezinde Zeytin Toplama Telaşı

2 Comments

  • En kötü ihtimalle sponsorlardan kazanılan paraların yeteceği düşünülerek yapılmış bir film… Filmde tek güldürebilen sahne;
    Film başlarken yazan 7 yaş üzeri çocuklar izleyebilir yazısına Salondaki 5 yaşındaki çocuğun yaptığı yorumdu:):)… Hala birşey değişmedi Cem YILMAZ zeki çevik komik ve ZENGİN adam…

  • Cem Yılmaz’i “Herşey çok güzel olacak” ve “Hokkabaz” gibi filmlerindeki performans göstereceği filmlerle görmek isteriz.. Klişe serisi devam edecek sanırım, türkler uzayda, türkler eski çağlarda, türkler vahşi batıda ve türkler uzakdoğu’da şeklinde devam edecek..
    “Erşan Kuneri” ile ilgili bir film yapacaktı, ondan biraz daha ümitliyim açıkcası…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir