fbpx

Latife Restaurant – Eyüp

Eyüp de yeni açılan flatofisin en üst katında, Latife restauranttayız. Flatofis, Istanbul için yeni bir konsept ve proje. Geniş ve yüksek duvarlarıyla ferah ofisler, toplantı odaları, otopark ve akıllı bina yapısı ile önemli şirketlerin özellikle tercih edeceği bir bina olmuş.

Flatofisin en üst katında, muhteşem haliç manzarasıyla Latife restaurant bulunuyor. Çok ferah ve huzur veren dekorasyonu var, ışıklandırma da özel düşünülmüş ve ortama olumlu bir hava katıyor. Geniş terasında, Piyer Loti’den başlayarak Haliç’i ve Istanbul trafiğinin can damarlarından Haliç köprüsünde devam eden hayat koşuşturmasını görebilirsiniz.
Latife Restaurant
Restaurant alakart ve tabldot olarak iki bölümden oluşuyor. Iftar yemeğinde alakart restaurantta bulunduk. Tam iftar vaktinde sıcak çorbalar masaya gelmişti. Çok fazla müşteri olmaması nedeniyle tam olarak değerlendiremesemde, zamanlama çok başarılıdıydı. Çorbaların ardından çok lezzetli ve taze çaylar geldi. Ana yemekleri beklerken, çaylarla birlikte kahvaltılıklarla ilgilendik. Taze kahvaltılıklar ve müşteriyi yönlendirerek iftar vaktinin ilk dakikalarını yavaş yiyerek geçirmemiz restaurantın hizmet kalitesindeki olumlu yönlerdi. Eğer hizmet veren arkadaşlarımızın rahatsız edici sigara ve ter kokuları da olmasaydı, sevis kalitesinin çok iyi oldugunu söyleyebilirdim. Ana yemek iç acıcı bir servis tabağında güzel sunulmuştu. Et yemeklerinin pişme kıvamı mükemmeldi ve ana yemek çok lezzetliydi. Tatlı olarak kesinlikle irmik helvasını tercih etmeyin. Irmik helvası hamur gibiydi ve bence kavrulmamıştı.

Lavabolar çok temiz ancak lambaların otomatik açılmamasının uygun olmadıgını ve tuvaletin biraz dar yapılmış oldugunu söylemeden geçemeyeceğim.

Fiyatlar çok uygun, alakart restaurantta 20-25 TL aralıgında, tabldot restaurantta ise 9 TL’ye rahatlıkla doyabilirsiniz.

Bayrampaşa ve Eyüp bölgesinde yer alan bir çok şirket için önemli bir alternatif mekan ve hatta trafik sıkışıklığında Haliç köprüsünün hafiflemesini beklemek isteyenler için kaçış noktası olabilecek güzel bir restaurant olmuş.

Ek bilgi:
– Latife Restaurant, Otakçılar Cd. No:78, Kat: 4 . 0 212 437 85 25
– www.flatofis.com.tr

Vinkmag ad

Serkan Şahin

Read Previous

Minsk ve Belarus

Read Next

Num Num Restaurant ve Peter Sellers

17 Comments

 • tebrikler :)

 • Evlilik yıldönümümüz için gittik. Gerçekten çok güzel ağırlandık. Ambiyansı, servisi, hizmeti 10 üzerinden 10! güzel yemekler yiyip güzel vakit geçirmek istiyorsanız mutlaka gidin :)

 • Muhteşem bir manzara, muhteşem ambians ve muhteşem bir mutfak…
  Tebrikler ve bol kazançlar

 • harika bir konsept düğünler ve özel davetler için yeni bir trent

 • Bu güne kadar bu kadar güzel ortamda bu kadar lezzetli yemekler yediğim yediğim sayılıdır. Kağıtta levrek bir harikaydı. Son olarak yediğim kestaneli suflenin lezzeti hala damağımda, Teşekkürler LATİFE. Ortama, muhteşem mutfağına ve hizmetine binlerce teşekkürler

 • Güzel dileklerinize ve tepkilerinize teşekkürler

 • semt insanı ve semtin çiçekçisi olarak çok memnunum burada böyle güzel bir yerin olması haz veriyor muhteşem manzara muhteşem personeli güler yüzlü insanları ile her şeyi mükemmel

 • tesadüfen gördüm,en kısa zamanda gideceğim.merak ediyorum.

 • Web Adresimiz: latiferestoran.com

 • en kısa zamanda ben de gitmek istiyorum harika

 • Merak ettiğim husus, cumaları fasıl geceleri düzenliyorlar. Bu konuda gidenlerden yorum alırsam çok sevinirim, eğer güzelse gitmek istiyorum.

 • Merhabalar,

  Cuma akşamı eşimle fasıla gittik. İnanılmaz güzel ve keyifli bir gece geçirdikki anlatamam. En kısa zamanda arkadaşlarla tekrar fasıl yapmayı düşünüyoruz. Yemekleri, servisi, ilgi alaka süper ötesi. En güzeli de fasılı muhteşemdi herkese kesinlikle tavsiye ederim. Yerimizde oturamadık bile o kadar eğlendik coştuk ki anlatamam. Latife restaurant çalışanlarına ve sahibibine tekrar tekrar teşekkürler….

 • bizim 9 haziranda latife restaurantta balomuz var ve bu güzel övgülerden dolayı mutlaka bende gideceğim bundan dolayıda çok heecanlıyım :)

 • Yaklaşık 2 hafta önce Latifedeydim.Mekan olarak güzel ama lavaboları o mekana kesinlikle yakışmıyor.Aynı zamanda akşam yemeklerini saat 23:20 de servis ediliyor soğuk meze tabakları gerçekten çok yetersiz ve lezzetsiz.Görevlilerin hizmetleri diğer mekanlara göre çok ilgisiz.Giderken çok farklı düşüncelerle gittim fakat çıkarken hayal kırıklığı ile çıktım.Mekanın sahiplerine bakarak değerlendirme yapmak gerekirse çok gerilerde bir mekan

 • Eklemeden yapamayacağım.Müzik grupları çok kaliteli ve gerçekten güzel eğlendiriyorlar o yüzden müzik kalitesi diğer açıkları kapatıyor sanırım

 • Latife Restaurant ile ilk kez Eyüp Lisesi 1989 mezunlarının düzenlediği iftar yemeği vesilesi ile tanıştım.Herşeyden önce, Gaziosmanpaşa ve Silahtar’dan Küçük Çamlıca’ya dek geniş bir alanı kapsayan ve hemen tüm Haliç’e hakim olan manzarası çok hoşuma gitti.
  Ayrıca; servisin ciddiyeti ve yemeklerin kalitesi de bu hoşnutluğumu daha da arttırdı.
  Kısmet olursa bir kez daha gelmeyi düşünüyorum.

 • 8 kişi gittik kişi başı 60 tl ödedik.Bu paraya göre menü azdı.Müzik güzeldi.Ama ses düzeni berbattı.Sanatçının ne söylediği anla

  şılmıyordu.Servis iyi değildi.İçeceğiniz bitince garsona 2 veya 3 defa söylemeniz gerekiyor.Garsonların ve kapıda karşılayan görevlinin suratı asık.Kimseye tavsiye etmem bu paraya daha güzel yerlere gidilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir