Anasayfa » Hayal Melodileri Resim Yarışmasına Destek Olmak İstiyorum

Hayal Melodileri Resim Yarışmasına Destek Olmak İstiyorum

Yazar 3noktacom

Bu resim yarışması fikri “Hayal Melodileri-Operaya Yolculuk” kitabının yazılması sırasında ortaya çıkmıştır. Kitap satışının tüm geliri resim yarışmasını kazanacak öğrencilere ödül olarak verilecektir.

Neden “Hayal Melodileri” resim yarışmasına destek olayım?

Bu resim yarışması herhangi bir kar amacı gütmemektedir. Yarışma, Güzel Sanat Fakülteleri ve Resim-İş Öğretmenliği Bölümü’ndeki öğrencilerin gelişimine maddi manevi katkı amacıyla yapılmaktadır. Yapacağınız her katkı, bir burs desteği gibi kabul edilebilir. Bu yarışmaya destek veren sizler, yani patronlar, resim yarışmasının tamamlanmasının ardından gelir-gider tablosuna şeffaf bir şekilde ulaşabileceksiniz. Böylelikle destek olduğunuz her bir kuruşun nereye gittiğini göreceksiniz. Ayrıca, yarışmanın “Halk Jürisi Ödülü”nü kazananını oylarınızla siz belirleyecek, müzik ve resim dolu bir hayale ortak olacaksınız.

Destek olacağım bu yarışmanın hayalleri ve hedefleri nedir?

Öncelikli hedefimiz, Güzel Sanat Fakülteleri ve Resim İş Öğretmenliği öğrencilerinin heyecanla katıldığı, Türkiye’de düzenli tekrarlanan, bir yarışma haline gelmektir. Devamında sizlerin destekleriyle, yarışmayı uluslararası hale getirerek, öğrencilerimizin eserlerinin yurt dışında sergilenmesi ve takip edilmesini sağlamayı istiyoruz. Böylelikle öğrenci ve sanatçılarımızın maddi ve manevi gelişimine destek olmak en büyük hedefimizdir.

Patreon “Hayal Melodileri” sayfasında hayaller, hedefler ve patronlara verilen hediyeler görülebilir.

“Hayal Melodileri” resim yarışmasına nasıl destek olabilirim?

Resim yarışmasına çeşitli şekillerde destek olabilirsiniz.

1. Destek türü ve bizim tercihimiz patreon vasıtasıyla düzenli destektir. Bu destek türüne katılan destekçiler, “Halk Jürisi Ödülü”nü kazanacak resim için oy hakkına sahip olacaktır. Detayları Patreon “Hayal Melodileri” sayfasında bulabilirsiniz.

2. Destek türü hesap numaramıza para gönderilerek yapılan destektir. Düzenli destek vermek yerine bir kereliğine destek vermek isteyenler bu destek türünü seçebelir. Banka hesap numaramız için 3nokta@3nokta.com adresine yazabilirsiniz.

3 .Destek türü ise resim yarışmamıza sponsor olmanızdır. Sponsorluk paketinin detayları için 3nokta@3nokta.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Beğenebileceğin İçerikler