Anasayfa » Hayal Melodileri Resim Ödülleri 2020

Hayal Melodileri Resim Ödülleri 2020

Yazar 3noktacom

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi ve www.3nokta.com ’un işbirliği ile düzenlenen “Hayal Melodileri” resim yarışması tamamlandı.

29 Şubat 2020 tarihinde seçici kurul bir araya gelerek, şartname kurallarına uygun eserler arasından ödül ve sergileme alan eserleri belirlemiştir.Hayal Melodileri 2020 Seçici Kurulu; Hüsamettin Koçan, İrfan Önürmen, Oğuz Haşlakoğlu, Gülşen Aytaç ve Serkan Şahin. Yarışma raportörü Cumhur Tütüncübaşı.

4 Mart 2020 Çarşamba günü, saat 18.30’da İTÜ Taşkışla Kampüsü’nde, Devlet Opera ve Balesi Müdürü Sayın Suat Arıkan’ın da katılımıyla gerçekleşecek olan ödül töreninde eserleri sergilenecek sanatçılara sertifikaları verilecektir.

Ödül alan sanatçılar; Burçin Gürbüz (Selçuk Üniversitesi), Ayşegül Tatar (Sakarya Üniversitesi), Ali Çaka (19 Mayıs Üniversitesi), Remziye Sezgin (Batman Üniversitesi), Onur Kılıç (Hacettepe Üniversitesi)

Yarışmaya katkılarından dolayı, başta sponsorumuz TGP  (www.tgpsystems.com) olmak üzere, ABBA Mimarlık’a, www.designbyslin.com’ a, Ceres Yayınları’na ve Tütüncübaşı Avukatlık Bürosu’na teşekkür ederiz.

Sergi, 4 -13 Mart 2020 tarihleri arasında İTÜ Taşkışla Kampüsü’nde görülebilir.

İTÜ Taşkışla Kampüsü nerede?

İstanbul Teknik Üniversitesi Taşkışla kampüsü, İTÜ Mimarlık Fakültesi, Taksim meydanına yürüme mesafededir. Adres: Harbiye Mh, Taşkışla Cd. No:2, 34367 Şişli/İstanbul ulaşım

Beğenebileceğin İçerikler