fbpx

“Hayal Melodileri-Operaya Yolculuk” Çıktı

“Opera sanatıyla yeni tanışanlar için bir kılavuz niteliği taşıyan kitap, müzikseverlere bilgilerini ve arşivlerini genişletme imkanı sunuyor” (Berna Başaran, ANDANTE Dergisi, Nisan 2020)

“Aryalar vardır, hiçbir kelimesi bilinmediği halde insanın içini yakar, gözler istemsizce dolar. Aryalar vardır, insanı ele geçirir, kendisini defalarca dinlettirir, akla geldikçe heyecanlandırır. Bu kitap sizi, bir yandan şarkılı hatıralarınıza götürürken, bir yandan da opera ve melodi yolculuğuna çıkartacak. Kitap bittiğinde fark edeceksiniz ki, hem iyi bilenler kadar opera hakkında yorum yapabilen hem de yeni bir favori aryaya sahip biri oluvermişsiniz.” (Serkan Şahin, Hayal Melodileri-Operaya Yolculuk)

“Hayal Melodileri – Operaya Yolculuk” isimli kitap, şarkılarla olan hikayelerimi, opera ile tanışmamı ve operayı anlama sürecinde yaşadıklarımı anlatıyor. Birinci hamur kağıda, renkli basımı yapılan “Hayal Melodileri” kitabı, özenle hazırlanmış resimleri ile toplam 228 sayfadır. Spotify ve QR Code uygulaması kullanılarak, kitapta anlatılan şarkılara kolaylıkla ulaşılabilir. Kitabın mağazalardaki fiyatları, internet satış fiyatlarından daha yüksek olacaktır. Aşağıda bilgilerini bulacağınız internet sitelerinden uygun fiyata temin edilebilir.

Ceres Yayınları Linki (Yayıncımız)

Kitapyurdu Linki

D&R Linki

Kitap satışının tüm geliri “Hayal Melodileri” resim yarışmasını kazanacak öğrencilere ödül olarak verilecektir.

“Hayal Melodileri-Operaya Yolculuk” isimli kitabımın kısa kitap tanıtım videosunu aşağıda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar.

“Hayal Melodileri-Operaya Yolculuk” kitap tanıtım filmi.

Değerli katkılarından dolayı www.tgpsystems.com‘ a teşekkür ederiz.

Vinkmag ad

Serkan Şahin

Read Previous

İstanbul Arkeoloji Müzesi ve “Medusa”

Read Next

En pahalı Türk Sanat Eseri

One Comment

  • Katılmak istiyorum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir