Ayvalık Şahin Restaurant

Ayvalık Cunda adasındaki balık restaurantlarından farklı olarak, Çamlık Laka mevkiinde yer alan Şahin restaurant, enfes manzarası ile Cunda daki kalabalık yerine sakin bir ortam tercih etmek isteyenler için çok uygun bir mekan.

4 yıl önce Ayvalıklının kullanımından alınıp Orman Genel Müdürlüğü’ne geçen Çamlık mesire yeri tartışmaları hala süre dursun, bu restaurant güzel konumuna yakışır bir şekilde konuklarını ağırlıyor.

ayvalik restaurant çamlık mevkii

Restaurant iskele üstünde ve muhteşem manzarasının yanında çam ağaçlarına komşu çok nezih bir ortam. Salata çok lezzetli, soğuk meze ve ara sıcak çeşitleri çok iyi. Izgara ahtopot yemenizi önermiyorum, illa yemek isterseniz ekşi tat veren sosun kullanılmamasını söylemenizde fayda var.

ayvalık restaurant çamlık mevkiii

Balık porsiyonları doyurucu. Servis fena değil, eğer çalışan arkadaşlar aralarındaki tartışmalarını, yönlendirmelerini daha kısık sesle yaparlarsa çok daha iyi olur. Ortam o kadar sakinki, Cunda da normal olabilecek bu tür konusmalar ne yazık ki burada rahatsız edici olabiliyor. Kişi başı ücret 20-30 arasında değişir. Balık ile ilgili pazarlık yapacaksınız masaya oturmadan, içeride Mehmet ustayla görüşün. İçki tercih edilirse kişi başı 10 TL eklenmelidir.

Şahin Restaurant, Laka Mevkii Çamlık, Ayvalık
Tel: 0 266 312 65 95, Şef Garson: Yusuf Fidan

Yazıcı Dostu Yazıcı Dostu

4 Yorum Var

  1. Burak

    Bir akrabalık var mı acaba ?

  2. keşke olsaydı :-) hakikatten güzel mekan.

  3. Serkan Sahin

    9 Eylül akşamı oradaydık. Ortam her zamanki gibi huzur vericiydi. Lokantaya rezervasyon yaptırmadan gitmemekle akıllıca hareket ettik çünkü tüm masalar doluydu. Izgara ahtopot bu sefer tam kıvamında servis edildi. Servis hızı biraz yavaştı çünkü tüm masalara yalnızca 4 garson hizmet etti ama Yusuf Bey in gayretleri ve görülmeye değer çabası takdire değerdi.

  4. özgür

    Fiyatlar söylenenlerle alakası yok 20 lira dedikleri balığı 50 lira yazıp uzerine birde siz hayatınızda balık yemediniz bu hep böyledir diye hakaret edebiliyorlar .

“Ayvalık Şahin Restaurant” yazısını yorumla;