Ralph LaurenPandora Australia Pink Pony Fund company plans to open a tribute to Breast Cancer Awareness Month,Pandora Canada the inspiration comes from the challenges of the program this summer ALS ice bucket,Ralph Lauren Outlet and Women's Wear Daily reported. Brand Share this news to social media.Ralph Lauren Australia "Ralph Lauren through #PinkPonyPromise, Ralph Lauren Canadaexpressing his personal commitment to cancer, from October 1 to 31,Burberry Outlet each posted to Instagram, Twitter or RalphLauren.com/PinkPonyPromise attach # PinkPonyPromise tag photos,Cheap Tiffany SaleRalph Lauren pink Pony Tiffany Sale UKFund Foundation will donate $ 10 tohttp://www.courtterrace.com.au the cause of cancer-related. "" We have been using social media to promote the public welfare. Cheap Pandora Charms"target event is to raise $ 1 million in donations in a few days among the attempt by brand push to make the process as simple as possible, participants only need to write their commitment to a piece of paper to hold it to take pictures,cheap pandora the program will be able to proceed,michael kors bags outlet "Lauren shared with Women's Wear Daily.

Mezzaluna Restaurant, Ataköy Plus alış veriş merkezi

mezzaluna resturant ataköy plus alıiveriş merkezi

Ataköy Plus, son yıllarda yapılan birçok alış veriş merkezlerinden en yenilerinden. Ferah yürüyüş yolları ve orta karar büyüklükte olması hoşuma gitti. Burada Mezzaluna restaurant da bulunuyor. Bu restaurant zinciri önce Amerika’da açıldıktan sonra Türkiye’de de birden fazla yerde hizmet vermeye başlamış.

Mezzaluna italyanca bir kelime ve iki anlamı var. “Yarım ay” ve yarım ay şeklinde özel bıçak”. Bu temaları girişte ve içerde yer alan tablolarda görebilirsiniz. Dekor için iyi çalışıldığı ve ayrıntılara önem verildiği çok açık.  Servis elemanları iyi yetiştirilmiş, menüde herşey italyanca olmasına rağmen yemek detaylarına hakimler ayrıca servis hızları da gayet iyi. Aslında Amerika’daki web sitelerine girdiğimizde (www.mezzalunany.com ) tek bir mekanı olduğunu göreceğiniz biraz sıradan bir restaurant gibi duruyor. Bu adresde Amerika’daki diğer ofislerin bilgileri yok ama Türkiye’dekiler ayrıntılı olarak yazılmış.

Sonuçta, Türkiye’de kendisini iyi konumlandırmayı başarmış bir restaurant zinciri haline gelmişler. Pizza-makarna-risotto ağırlıklı menüsünü yüksek fiyatlarla satabiliyor. Gözünüzü kapatıp New York’da pizza yiyormuşsunuz gibi düşünebilirsiniz. Dekor neredeyse aynı. Orada fiyat 18 USD civarında burada ise 25 TL civarında. Neredeyse herşey aynı. Hatta bu restaurant menüsünde domuz ürünlerini de bulabilirsiniz.

Pizzalar lezzetli , fiyatı 20-25 TL aralığında, Risotto olması gerektiği gibi, çok özel bir tad yok, fiyatı 25-37 TL aralığında.

mezzaluna restaurant risotto

    mezzaluna restaurant pizza bbq

 

 

 

 

 

 

 

Tel: 0 212 661 1797

Web: www.mezzaluna.com.tr

Yazıcı Dostu Yazıcı Dostu

“Mezzaluna Restaurant, Ataköy Plus alış veriş merkezi” yazısını yorumla;