Or sohttp://www.washow.ca Ralph Lauren is betting, anyway. This week, the company is unveiling the third leg in its bid to position itself http://www.aipcat.caas not just fashions http://www.garamond.capremier dream Americana company, but also fashions premier tech company:cheap pandora the Ricky bag with light,a variation on the signature leather top-handle bag,cheap pandora charms named after Mr. Laurens wife, that comes with an http://www.viewcare.co.ukinternal LED the better to find your house keys,http://www.michaelrigaud.co.uk as well as a built-in USB charger for a smartphone the better to never run out of juice.Ralph Lauren Outlet The bag follows Ralph Laurens earlier introduction of the Polo tech shirt,http://www.viewscenes.co.uk an athletic shirt that records heart rate, breathing and stress levels,http://www.procerus.ca as well as its 4-Dcatwalk show during New York Fashion Week,visualsounds which involved four-story-tall virtual models strutting their stuff in a virtual New York landscape. Together, the three initiatives reflect a meaningful investment in a new direction.Cheap Ralph Lauren Its a game changer for us in luxury,rvaq said David Lauren, executive vice president for advertising, marketing and corporate communications, in a boardroom next to his office. There,http://www.edgearts.co.uk he was proudly showing off a sample of the bag, opening and closing its inner flap to make the light pop on and off like a kid flipping a switch.

Mezzaluna Restaurant, Ataköy Plus alış veriş merkezi

mezzaluna resturant ataköy plus alıiveriş merkezi

Ataköy Plus, son yıllarda yapılan birçok alış veriş merkezlerinden en yenilerinden. Ferah yürüyüş yolları ve orta karar büyüklükte olması hoşuma gitti. Burada Mezzaluna restaurant da bulunuyor. Bu restaurant zinciri önce Amerika’da açıldıktan sonra Türkiye’de de birden fazla yerde hizmet vermeye başlamış.

Mezzaluna italyanca bir kelime ve iki anlamı var. “Yarım ay” ve yarım ay şeklinde özel bıçak”. Bu temaları girişte ve içerde yer alan tablolarda görebilirsiniz. Dekor için iyi çalışıldığı ve ayrıntılara önem verildiği çok açık.  Servis elemanları iyi yetiştirilmiş, menüde herşey italyanca olmasına rağmen yemek detaylarına hakimler ayrıca servis hızları da gayet iyi. Aslında Amerika’daki web sitelerine girdiğimizde (www.mezzalunany.com ) tek bir mekanı olduğunu göreceğiniz biraz sıradan bir restaurant gibi duruyor. Bu adresde Amerika’daki diğer ofislerin bilgileri yok ama Türkiye’dekiler ayrıntılı olarak yazılmış.

Sonuçta, Türkiye’de kendisini iyi konumlandırmayı başarmış bir restaurant zinciri haline gelmişler. Pizza-makarna-risotto ağırlıklı menüsünü yüksek fiyatlarla satabiliyor. Gözünüzü kapatıp New York’da pizza yiyormuşsunuz gibi düşünebilirsiniz. Dekor neredeyse aynı. Orada fiyat 18 USD civarında burada ise 25 TL civarında. Neredeyse herşey aynı. Hatta bu restaurant menüsünde domuz ürünlerini de bulabilirsiniz.

Pizzalar lezzetli , fiyatı 20-25 TL aralığında, Risotto olması gerektiği gibi, çok özel bir tad yok, fiyatı 25-37 TL aralığında.

mezzaluna restaurant risotto

    mezzaluna restaurant pizza bbq

 

 

 

 

 

 

 

Tel: 0 212 661 1797

Web: www.mezzaluna.com.tr

Yazıcı Dostu Yazıcı Dostu

“Mezzaluna Restaurant, Ataköy Plus alış veriş merkezi” yazısını yorumla;

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*