Anasayfa » Kenan Doğulu Açık Hava Konseri

Kenan Doğulu Açık Hava Konseri

Yazar 3noktacom

20 kişiden oluşan dev orkestrasıyla Harbiye Açık Hava Sahnesinde dinleyicileri ile buluşan Kenan Doğulu hayranlarına tam bir müzik ziyafeti çekti.

Kenan Doğulu kaç saat sahnede kaldı ?

Denizbank sponsorluğunda gerçekleştirilen konserde Kenan Doğulu biletleri günler öncesinden tükendi. Gece boyunca 40 şarkı seslendiren Kenan Doğulu yaklaşık 4 saat sahnede kaldı ve performansı ile alkış aldı. 21:15 gibi sahneye gelen sanatçı sadece 15 dakika ara verdi ve 00:55 gibi konserini tamamladı. Hayranlarının doldurduğu konser salonunda yaklaşık 4 bin kişiye canlı müzik ziyafeti veren Kenan Doğulu için hazırlanan konser alanı da etkileyiciydi. Doğulu, kendisini dinlemeye gelenlere öncelikle ” ilk adımı sen at” şarkısını seslendirerek geceye başlarken son seslendirdiği şarkı ” kalp kalbe karşı” şarkısını yoğun istek üzerine tekrar seslendirerek sonlandırdı.

İstanbulluları gece boyunca coşturan, dans ve şarkılarla Kenan Doğulu’ya eşlik eden binlerce kişi gerek, sürprizler gerek orkestra ve gerekse sanatçının olağan üstü performansı ile dop dolu bir gece geçirdi. Sanatçı slow ve popüler şarkılarını seslendirmekle birlikte, orkestrasında bulunan enstrüman sanatçılarını da programına katarak farklı bir atmosfer sağladı. Bunun dışında On’lar A Capella gurubu ile de sadece ses ile şarkılara söyleyerek dinleyicileri büyülerken sahneye çıkan sürpriz isimlerden biri de Mahmut Orhan ve Hakan Güngör oldu.

Beğenebileceğin İçerikler

Konserde “pamuk” ve “kalp kalbe” şarkılarını yoğun istek üzerine 2 kez seslendiren sanatçı; “aşk oyunu”, “bal gibi”, “aklım karıştı”, “çakkıdı”, “doktor”, “kız sana hayran”,” şans meleğim” gibi sevilen şarkılarını seslendirdi.

Sanatçıyı Dinlemeye Gelen Ünlüler

Harbiye Açık Hava Sahnesinde konser veren Kenan Doğulu’yu dinlemeye gelen binlerce hayranların arasında yer alan magazin basınından tanıdık yüzler arasında Nilgün Belgün, Safa Sarı, Çiğdem Batur, Burak Aksak, Özgür Aras, Neslihan Yeldan, Rojda Demirer, Ayşe Özyılmazel, Engin Hepileri, Beyza Şekerci, Meltem Cumbul, Didem Balçın, ve Zeynep Bastık vardı. Hayranları ile bol bol resim çektiren Kenan Doğulu uzun zaman hafızalardan silinmeyecek görsel bir show olarak geceye damga vurdu.

Kenan Doğulu kimdir?

Beğenebileceğin İçerikler

1974 İstanbul doğumlu sanatçı, şarkıcılığının yanında, söz yazarlığı ve besteciliği ile de biliniyor. 2007 yılında Eurovision yarışmasında Türkiye’yi temsil etmiş ve yarışmayı 4. tamamlamıştır.

Beğenebileceğin İçerikler