Anasayfa » Latife Restaurant – Eyüp

Latife Restaurant – Eyüp

Yazar 3noktacom

Eyüp de yeni açılan flatofisin en üst katında, Latife restauranttayız. Flatofis, Istanbul için yeni bir konsept ve proje. Geniş ve yüksek duvarlarıyla ferah ofisler, toplantı odaları, otopark ve akıllı bina yapısı ile önemli şirketlerin özellikle tercih edeceği bir bina olmuş.

Flatofisin en üst katında, muhteşem haliç manzarasıyla Latife restaurant bulunuyor. Çok ferah ve huzur veren dekorasyonu var, ışıklandırma da özel düşünülmüş ve ortama olumlu bir hava katıyor. Geniş terasında, Piyer Loti’den başlayarak Haliç’i ve Istanbul trafiğinin can damarlarından Haliç köprüsünde devam eden hayat koşuşturmasını görebilirsiniz.
Latife Restaurant
Restaurant alakart ve tabldot olarak iki bölümden oluşuyor. Iftar yemeğinde alakart restaurantta bulunduk. Tam iftar vaktinde sıcak çorbalar masaya gelmişti. Çok fazla müşteri olmaması nedeniyle tam olarak değerlendiremesemde, zamanlama çok başarılıdıydı. Çorbaların ardından çok lezzetli ve taze çaylar geldi. Ana yemekleri beklerken, çaylarla birlikte kahvaltılıklarla ilgilendik. Taze kahvaltılıklar ve müşteriyi yönlendirerek iftar vaktinin ilk dakikalarını yavaş yiyerek geçirmemiz restaurantın hizmet kalitesindeki olumlu yönlerdi. Eğer hizmet veren arkadaşlarımızın rahatsız edici sigara ve ter kokuları da olmasaydı, sevis kalitesinin çok iyi oldugunu söyleyebilirdim. Ana yemek iç acıcı bir servis tabağında güzel sunulmuştu. Et yemeklerinin pişme kıvamı mükemmeldi ve ana yemek çok lezzetliydi. Tatlı olarak kesinlikle irmik helvasını tercih etmeyin. Irmik helvası hamur gibiydi ve bence kavrulmamıştı.

Lavabolar çok temiz ancak lambaların otomatik açılmamasının uygun olmadıgını ve tuvaletin biraz dar yapılmış oldugunu söylemeden geçemeyeceğim.

Fiyatlar çok uygun, alakart restaurantta 20-25 TL aralıgında, tabldot restaurantta ise 9 TL’ye rahatlıkla doyabilirsiniz.

Beğenebileceğin İçerikler

Bayrampaşa ve Eyüp bölgesinde yer alan bir çok şirket için önemli bir alternatif mekan ve hatta trafik sıkışıklığında Haliç köprüsünün hafiflemesini beklemek isteyenler için kaçış noktası olabilecek güzel bir restaurant olmuş.

Ek bilgi:
– Latife Restaurant, Otakçılar Cd. No:78, Kat: 4 . 0 212 437 85 25
– www.flatofis.com.tr

Beğenebileceğin İçerikler