Hayal Melodileri Resim Yarışmasına Destek Olmak İstiyorum

Neden “Hayal Melodileri” resim yarışmasına destek olayım?

Bu resim yarışması herhangi bir kar amacı gütmemektedir. Yarışma, Güzel Sanat Fakülteleri ve Resim-İş Öğretmenliği Bölümü’ndeki öğrencilerin gelişimine maddi manevi katkı amacıyla yapılmaktadır. Yapacağınız her katkı, bir burs desteği gibi kabul edilebilir. Bu yarışmaya destek veren sizler, yani patronlar, resim yarışmasının tamamlanmasının ardından gelir-gider tablosuna şeffaf bir şekilde ulaşabileceksiniz. Böylelikle destek olduğunuz her bir kuruşun nereye gittiğini göreceksiniz. Ayrıca, yarışmanın “Halk Jürisi Ödülü”nü kazananını oylarınızla siz belirleyecek, müzik ve resim dolu bir hayale ortak olacaksınız.

Destek olacağım bu yarışmanın hayalleri ve hedefleri nedir?

Öncelikli hedefimiz, Güzel Sanat Fakülteleri ve Resim İş Öğretmenliği öğrencilerinin heyecanla katıldığı, Türkiye’de düzenli tekrarlanan, bir yarışma haline gelmektir. Devamında sizlerin destekleriyle, yarışmayı uluslararası hale getirerek, öğrencilerimizin eserlerinin yurt dışında sergilenmesi ve takip edilmesini sağlamayı istiyoruz. Böylelikle öğrenci ve sanatçılarımızın maddi ve manevi gelişimine destek olmak en büyük hedefimizdir.

Patreon “Hayal Melodileri” sayfasında hayaller, hedefler ve patronlara verilen hediyeler görülebilir.

“Hayal Melodileri” resim yarışmasına nasıl destek olabilirim?

Resim yarışmasına çeşitli şekillerde destek olabilirsiniz.

1. Destek türü ve bizim tercihimiz patreon vasıtasıyla düzenli destektir. Detayları Patreon “Hayal Melodileri” sayfasında bulabilirsiniz.

2. Destek türü hesap numaramıza para gönderilerek yapılan destektir. Banka hesap numaramız için 3nokta@3nokta.com adresine yazabilirsiniz.

3 .Destek türü ise resim yarışmamıza sponsor olmanızdır. Sponsorluk paketinin detayları için 3nokta@3nokta.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Vinkmag ad

admin

Read Previous

En pahalı Türk Sanat Eseri

Read Next

“Savaş ve Barış” Festivali

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Abonelik ile yazılarımızı takip edebilirsiniz.