Güre Yakamoz Balık Restaurant, Edremit-Balıkesir

Güre, Edremit körfezinde Edremit-Çanakkale karayolunun 12. kilometresinde yer alan şirin bir köy (veya artık belde). Sırtını Kaz dağlarına dayamış önüne de tertemiz Ege denizinin güzel sahilini almış Güre’nin en önemli özelliği şifalı kaynak suları ve kaplıcaları. Köy yolun Kaz dagı tarafında kalıyor ama hem termal oteller hem de deniz otellerinin yapılmasıyla yolun diğer tarafında da yerleşim oluşmuş. Güre iskelesinde yer alan Yakamoz Balık restaurant yolu oralardan geçenlere önerilebilir.

17 yıllık bir lokanta olan Yakamoz, yakın bir süre önce yeni yerine taşınmış. Yeni yeri ile eski yerin arası 100 mt civarında ve çok güzel bir Edremit körfezi manzarası var.

Restaurantın dekoru sade, masaların arası yeterince açık ve hafif müzik yayını var. Soğuk mezelerden deniz fasulyesi çok başarılıydı. Ara sıcaklar ve balık hem sunum hem de lezzet olarak çok iyiydi.

Şef garson Hasan Bey kusursuz servisi ve güzel hitap tarzıyla herkese yardımcı oluyor. Ali Osman Bey ise sürekli müşterileriyle ilgileniyor. Restaurantın web siteside çok başarılı ve sürekli güncelleniyor.

Yetkili: Ali Osman Kaya
Adres: Iskele Kordon-Güre
Tel: 0 266 384 44 32 / 0 544 267 44 66
Web: www.gureyakamoz.com
Fiyat: Soğuk mezeler 6 TL , Ara Sıcaklar 5-15, Balıklar 15 TL civarında.

Yazıcı Dostu Yazıcı Dostu

“Güre Yakamoz Balık Restaurant, Edremit-Balıkesir” yazısını yorumla;