Göl Restaurant, Abant Bolu

Her mevsim ayrı güzellikteki Abant gölüne ulaşım çok zor değil. Ankara-Istanbul otobanından ayrıldıktan sonra 21 km lik yeşillikler içinde ve asfalt kalitesi pek de kötü olmayan yol sizi 20 dakikada Abant’a ulaştırıyor.

Abant gölü çevresinde düzenleme çalışmaları yapılıyor. Yürüyüş yolları ve otomobil güzergahları tekrar düzenleniyor. Hatta bu düzenlemenin bir otele yer açılması için yapıldığı dedikoduları dolaşıyor. Dozerler,kamyonlar bu doğa harikası parkta sürekli cirit atıyor. Bu düzenlemelerin göl için çok zararlı oldugunu düşünen ciddi gruplar var. Açıkçası anlatılanlar doğruysa Abant’ın geleceği pek parlak gözükmüyor. Detaylar için www.abantyokoluyor.com u veya www.abantasahipcikalim.com web-sitelerini inceleyebilirsiniz.

Bugünlerde Abant’a yolunuz düşerse ortamın pek de iç açıcı oldugunu söyleyemem ancak doğanın yarattığı bu güzel ortamda bulunmak yapılan düzenleme çalışmalarına rağmen yine de çok güzel.

Abant Göl restaurant, Büyük Abant Oteli’nin restaurantı. Yazın gelenler doğal olarak göl üstündeki iskeleyi tercih ediyor ancak kış için içerideki mekanın da güzel düzenlenmiş oldugunu söylemeliyim. Masalar güzel, dekorasyon iyi ancak tuvalet elden geçirilmeli.

Manzara ve ortam huzur verici. Yemekler lezzetli. Sunum ve sevis başarılı. Fiyatı kişi başı minimum 25 TL düşünebilirsiniz.

Tel: 0 374 224 50 33
Web: www.buyukabantoteli.com.tr

Yazıcı Dostu Yazıcı Dostu

“Göl Restaurant, Abant Bolu” yazısını yorumla;