Anasayfa » Eyvah Eyvah 2

Eyvah Eyvah 2

Yazar 3noktacom

eyyvah eyvah 2 afiş tartışması

Serinin ikinci filmine gitmeden önce, ilk filme yaptığım yorumu ( http://www.3nokta.com/sinema-salonlarindan-eyvah-eyvah-ata-demirer/ )  okudum. Filmi biraz hatırlamak ve yeni bölümdeki gelişmelere ayak uydurmak istedim. Müzikler yine harika, küfürsüz esprilere gülebiliyorsunuz ve 2 saat sıkılmadan geçip gidiyor, tıpkı ilk filmdeki gibi. Ancak dikkatimi çeken yeni birşey var bu seride.Belki ilk filmde de var olan ama bu kadar göze çarpmayan; hemşire Müjgan yani Özge Borak. Gülüşüyle, duruşuyla, Hüseyin’e sımsıcak sarılışıyla çok etkileyiciydi.

Klarnet çalan müzisyen Hüseyin (Ata Demirer) artık hemşire Müjgan’a (Özge Borak) açılmak ve onunla evlenmek istemektedir. Firuze (Demet Akbağ) ona yardımcı olmak için yanındadır ama karşılarında zorluk çıkartan Müjgan’ın komutan babasını (Tarık Ünlüoğlu) bulurlar.

Beğenebileceğin İçerikler

Ata Demirer çok başarılıydı. Demet Akbağ bu filmde biraz sırıtmış,senaryo içinde zarzor tutunmuş ve düşmesin diye Ispanyol karakteri düşünülmüş. Üstteki afiş ne yazık ki D. Akbağ’ın isteğiyle kaldırılmış ve yerine aşağıdaki afiş uygulanmış. Gittiğimiz sinemada da Özge Borak’sız bu afiş vardı. D.Akbağ büyüklük gösterip, filmde müthiş performans sergileyen Ö. Borak’a destek verseydi küçülmez daha da büyürdü.

Eyyvah Eyvah 2 afiş

Beğenebileceğin İçerikler